Keyubu Discord VDS örnek

Son zamanlarda en popüler chat & sesli sohbet özellikleri ile oyuncuları ve sohbet etmek, zaman geçirmek isteyen kullanıcıları hedef alan bu platfom tamamen ücretsiz bir şekilde 2015 yılından beridir bizlerle. Üstelik sunucu ve özel mesajlaşma özelliği ile birden çok kişi ile aynı anda konferans konuşması / ekran paylaşımı gibi bir çok özellik ve sağladığı farklı lokasyon bağlantıları sayesinde hızlı ve yüksek ses kalitesi ile karışımızda.

Discord Bot Nedir?

Coğunlukla discord client ınında kodlandığı node.js yazılım dilini kullanarak hazırlanan ve discord un verdiği api / token sistemleri ile birlikte discord sunucuları üzerinde aktif edip hazırladığınız algoritmaya göre istediğiniz gibi yapılandırabilceğiniz robot kullanıcı sistemleridir. Keyubu olarak bizim sağladığımız güçlü vds ler ile yüksek tepkime süresi ile daha soft ve hızlı botlara sahip olabilirsiniz.

Keyubu.com üzerinden en ucuz Discord VDS / Discord bot sunucusunu 15₺ den başlayan fiyatlar ile kiralayabilirsiniz.

Satış sayfamızdada belirttiğimiz gibi node.js, quick.db modulleri yüklü gelen ve hiç bir zorlukla karşılaşmayacağınız, discord botunuzu 7/24 aktif olarak tutabilmenizi sağlamak için geliştirdiğimiz paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

Discord vds paketlerimiz siz değerli müşterilerimizin hiçbir zorlukla karşılaşmaması için özel yapılandırılması ile birlikte discord serverlerine özel network optimizesi de sağlanmaktadır bu şekilde 7/24 kesintisiz ve yüksek uptime oranlarımız sayesinde botlarınızıda aynı doğrultuda kesintisiz olarak aktif / online tutabiliceksiniz. Kaliteli hizmet vermeyi hedef ve misyon edinmiş ekibimiz ve bir problem yaşadığınızda kolay bir şekilde hem discord hemde site üzerinden iletişime geçebileceğiniz teknik desteğimiz ile hizmetinizdeyiz.

Discord Bot VDS hizmetimiz sayesinde botlarınızı Türkiye lokasyonda en düşük ping durumu ile 7/24 aktif tutabileceğiniz tek sağlayıcı.

Keyubu.com

NPM Modül Nasıl Kurulur

Linux sistemlerde ssh windows sistemlerde ise powershell veya cmd üzerinden,

$ npm install <KURACAĞINIZ PAKETİN İSMİ>

Github üzerinden paket kurulumu,

$ npm install https://github.com/indexzero/forever/tarball/v0.5.6

tar.gz den paket kurulumu,

$ npm install ./package.tgz

– Aklınıza takılanları bize canlı destek veya discord üzerinden sormaktan çekinmeyin bir tık uzağınızdayız!

BKNZ: keyubu.com/discord-bot-sunucusu-kirala/