Hakkımızda – Biz Kimiz?

Gelişen Türkiye için Keyubu

Bir takım bilgiler

Keyubu hakkında bilmek isteyeceğiniz bazı bilgiler.

  • ünvan Ünvan: Keyubu İnternet ve Bilişim Hizmetleri
  • vergi dairesi Vergi Dairesi: ZİYAPAŞA
  • vergi no Vergi No: 8800324450
  • adres Adres: Yurt Mahallesi 71535 Sokak Özbil Apartman A Blok
    K:5-D:9 ÇUKUROVA / ADANA
  • btk BTK Ticari Amaçlı Yer Sağlayıcı
hakkımızda

Veri merkezlerimizin konumları

Alternatif veri merkezlerimiz ile her müşterimize düşük ping sunmayı amaçlamaktayız.

veri merkezi veri merkezi
iletişim
Aklınızı bir şey mi kurcalıyor?

Seni canlı sohbette veya destek talebinde bekliyor olacağız.
Ayrıca ulaşabileceğiniz bazı destek kanallarımız;

Vizyonumuz

Türkiye’nin ve dünyanın öncülerinden olmak için çabalayan Keyubu, Türkiye’deki büyük ölçekli firmaların yurt dışına para göndermesini engellemek amacıyla ortaya büyük projeler koyacaktır. Gelişen Türkiye’de ithalatı azaltmak ve ihracatı elektronik ortam üzerinden en yüksek noktaya getirmek isteyen firmamız, projelerini son derece yüksek bir şekilde geliştirmektedir.

SAP markası gibi büyük ölçekli firmalara verilen, muhasebe programları, insan kaynakları yönetim programları, lojistik ve stok programları hizmetlerin Türkiye’deki gelişimi için Keyubu kendine güvenerek hazırlanmaktadır. Keyubu markasının büyük hedefi ise kendi bünyesinde beş bin adet sunucuya ve bulut bilişime hizmet verme noktasına kadar gelecek şekilde büyümektir.

vizyonumuz
misyonumuz

Misyonumuz

Network ana omurgası üzerinden profesyonel bir şekilde bilişim, alan adı ve web yazılım programları hizmetleri vermekteyiz. En düşük sanallaştırma ve en yüksek optimizasyon yardımıyla sunucu işletmesi yapan Keyubu yedi gün yirmi dört saat kesintisiz bir projeye ev sahipliği yapmaktadır. Satış departmanından teknik destek operasyonuna kadar özenle seçilmiş ve en az iki yıl kadar tecrübesi bulunan vasıflı kişilerle çalışan Keyubu, tüm hizmetlerde destek verecek bir altyapıya sahiptir.

Güncel bilişim sektörünü takip eden Keyubu, kendini gelişen teknolojiye ayak uydurmayı son derece kolay bir şekilde yapmaktadır. Ufak veya büyük proje demeden en hızlı bir şekilde hizmeti tamamlayan firmamız, belirttiğimiz hizmetlerde tam destek vermektedir.

Gelişen Türkiye için Keyubu

Genç ve dinamik bir takım!

yusuf kemal türkmenoğlu
Yusuf Kemal Türkmenoğlu
Founder & CEO
yukarı çık