kampanya Yıllık satın alımlarda 10 ay öde 2 ay ücretsiz kullan!

CS2 Sunucu Kirala

Counter Strike 2 için en uygun Web Panel çözümlerimiz ile sorunsuz sunucunuzu kurun ve oynamaya başlayın!

cs2

cs2 sunucu açma Neden CS2 Sunucusu Açmalısınız?

Büyük kardeşi olan CS 1.6’nın tüm iyi özelliklerini alarak ve source motoruyla harmanlanarak geliştirilen CS2 atölyesiyle ve sahip olduğu içeriklerle sizleri binlerce saat başına oturtabilecek bir oyundur. Oyun içi pazarı, rekabetçi sistemi, profesyonel oyun arenası, binlerce farklı modda topluluk sunucusu ile CS2 dünyanın belki de en çeşitli community’e sahip oyunu. Şu ana kadar en çok oynanan Counter Strike oyunu olan CS2 anlık oynayan oyuncu sayısında günümüzde halen rekorlar kırmaya devam etmekte. Birçoğumuzun çocukluğunu süsleyen jailbreak sunucuları, kendimizi geliştirmek istediğimizde girdiğimiz deathmatch (DM) sunucuları, eğlence aradığımızda girdiğimiz surf sunucuları, arkadaş edinmek için girdiğimiz fun sunucuları ile neredeyse dünyadaki her gencin bir kez açıp baktığı bir oyun. Başlarda CS 1.6 dan sonra oyunculara çok farklı gelse de zamanla ne kadar mekanikleri düzgün bir oyun olduğunu anlayan oyuncular, source motorunun da oyuna kattığı şeyleri görünce herkesin beğenisini topladı. Günümüzde source 2 ile güncellenmesi beklenen oyun bu motorun da gelmesiyle tıpkı geçmişteki gibi büyük bir patlama yaşayabilir.

Sizler de CS2’da bir server açma veya CS2 server kiralama hayaliniz varsa ertelemeyin; gelin size bu konuda destek olalım. Keyubu ile hayallerinizdeki performanslı ve her türlü eklenti ile süsleyebileceğiniz bir CS2 server artık hayal değil.

keyubu discord sunucusu
Discord Topluluğuna Katıl

Keyubu Discord topluluğuna katılmayı unutma!

Sunucuya Katıl
gta 5 sunucu sınırsız slot
Slot Sınırı Yok

Tüm ürünlerimizde slot sayısı sınırsızdır. İsterseniz ilk paketi isterseniz son paketi alabilirsiniz, slot kontrolü tamamen sizin elinizde!

keyubu web panel
Kullanım Kolaylığı

Web panel bağlantısı ile herhangi bir ek programa gerek olmadan sunucunuzu yönetebilmektesiniz. Web panel kolaylığı ile tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Paketini Dilediğin Şekilde Oluştur

Rust sunucunun ihtiyacını karşılayacak paketinin özelliklerini sen seç ve paketini oluştur. Karar ver ve satın al. Profesyonel hizmet seni bekliyor.

CSGO Sunucu Satın Al

Web Panel CSGO Sunucu

 • cpu Intel Xeon E5 2699 v4 Ayarlanabilir Çekirdek
  10 GHz'e Kadar
 • cpu DDR4 RAM Ayarlanabilir Ram
  12 GB RAM'e Kadar
 • cpu NVME SSD Disk Ayarlanabilir Disk
  50 GB Disk Alanına Kadar
 • cpu DDOS Koruması Ücretsiz DDOS Oyun Özel Korumabilgi
Pterodactyl Panel

CSGO Yönetim Panelinin Özellikleri

CSGO Web Paneli ile CSGO sunucunuzu kolay bir şekilde yönetin ve CSGO sunucunuzu en üste taşıyın. Pterodactyl alt yapısı ile modern bir yönetime ulaşın.

 • Hızlı ve Basit Kullanım Arayüzü
 • Konsol Yönetimi
 • Dosya Yöneticisi
 • Zamanlanmış Görevler
 • Sunucu Başlatma Scripti
 • Özelleştirilmiş Ayarlar
 • Otomatik Kurulum
 • Anlık Kullanım Grafiği
Web Panel Kurulum Otomasyonu

Satın aldığınız paketin ve sunucu dosyalarının kurulması için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Ödemeyi yaptıktan hemen sonra hizmetiniz aktif ve erişilebilir olackatır. Tek yapmanıza gereken hizmet içerisindeki bilgilendirmeleri okumanızdır.

otomatik kurulum web panel

Counter Strike Nedir, CS2 Server Kiralama Ne Zaman Başladı?

Öncelikle Counter Strike serisini anlatmadan önce anlatmamız gereken oyun: Half Life. Çıktığı dönemde tüm dünyada ezberleri bozan Half Life, oyun dünyasındaki herkesin dikkatlerini üzerine çekti. Atölyedeki birçok oyun moduyla tıpkı şu anda olduğu gibi oyunculara binlerce saat vakit geçirtti. Ancak bu atölyedeki modlardan bir mod vardı ki… tüm oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Daha önce hiçbir oyunda görülmeyen gerçekçilikte ve mekanikte olan bu Birinci Şahıs Nişancı (First Person Shooter) Half Life modu sadece iki kişi tarafından geliştirilmişti: Jess Cliffe ve Minh Lee. Üstelik bu mod bu iki arkadaşın geliştirdiği ilk oyun değildi. Daha önce Navy Seals ve Action Quake adında Counter Strike'a çok benzeyen iki adet oyunları daha vardı. Half Life’a geliştirdikleri bu mod ise her gün yüzbinlerce oyuncu tarafından oynanıyor ve bu da her geçen gün Valve'nin dikkatini çekiyordu.


İki rakip takımdan oluşan bu oyunda, birinci takım olan teröristlerin görevi belirlenen alanlara bombayı kurmak ve anti teröristleri etkisiz hale getirmekti. İkinci takım olan anti-teröristlerin ana amacı ise teröristleri bombayı kurmadan etkisiz hale getirmek veya kurdukları bombayı imha etmekti. Counter Strike beta sürümü yayınlandıktan sonra Valve tarafından satın alındı ve geliştirilmeye başlandı. Ancak geliştiricileri unutmayan Valve bazı maplerin duvarlarına bu iki geliştirici arkadaşın oyun içi nicklerini yazmayı unutmadı. Mesela ülkemizin gerek CS:GO serverlarında olsun gerek rekabetçi alanında olsun en sevilen mapi Dust 2 de A Side'nin arkasındaki duvarda "goose" nickini görebilirsiniz. Bu yazı oyunun geliştiricilerinden olan Minh "gooseman" Lee'ye bir göndermedir.
Valve, Counter Strike’ı satın aldıktan sonra 1.0 adında ilk sürümünü yayınladı. Bu sürümünde 4 Terörist ve 4 Anti Terörist olmak üzere toplamda 8 adet ana karakter mevcuttu. Ve maçlarınızı 4'e 4 olamk üzere 8 kişi oynayabiliyordunuz. Bu sürümde oyuna birçok silah sesi, telsiz kaydı ve efek ses eklenmiştir. Bu sürümü Counter Strike 1.1 takip etti: 2001 yılında yayınlanan bu güncellemede oyunda bulunan bug, mantık dışı hatalar gözlemlendi ve community'nin isteğine göre yok edildi. Bundan sonra çıkacak 1.2, 1.3, 1.4 sürümleri de aynı şekilde köklü bir değişiklik yapmadan kitlesini büyüterek ve hataları gidererek devam etti.
2002 Yılında Counter Strike trendlerini başlatan sürümlerden ilk sürüm olan 1.5 yayınlandı. Bu sürümle birlikte gerek Türkiye'de gerek tüm dünyada Counter Strike oynanmaya başlandı. Özellikle ülkemizin internet cafesindeki serverlarda fy_iceworld mapini hatırlamayan yoktur sanırım. Ancak oyunun trendini tamamen değiştirecek 1.6 sürümü daha yoldaydı.
Yıllar 2003'ü gösterdiğinde Counter Strike 1.6 çıkış yaptı. Bu sürümle oyun gerek görsel olarak gerek oynanışsal olarak çok daha başarılı oldu. Counter Strike sunucuları bu dönemde tüm dünyada tavan yaptı. Özellikle ülkemizde bir mod çok popüler oldu: Jailbreak. Bu modda birkaç anti terörist gardiyan rolünde teröristler ise mahkum rolünde onların komutunu dinlemekteydi. İsyan yapmak ve o zamanlardaki sohbeti dinlemek oldukça eğlenceliydi. Profesyonel arenası da 1.6 ile çok gelişen Counter Strike çok büyük turnuvalar yapmaya ve ödüller dağıtmaya bu dönemde başladı.
Bu sürümü de yıllar geçtikçe Condition Zero ve Source oyunları takip etti. Condition Zero fazla ilgi görmedi ve belki de en az oyuncu çeken Counter Strike oyunudur. Bu oyunlar 2004 yılında çıkış yaptı. Ancak Source beklenen oyuncuyu yakalayamasa da oyun motoruyla bir ilke imza atmıştı. Çünkü ondan yaklaşık 8 yıl sonra çıkacak CS:GO'nun temellerini atan oyun Counter Strike: Source idi. İnsanlar bu dönemde de 1.6 oynamaya devam etti aslında hala ediyorlar ancak bu oyunun hitini öldürecek bir oyun yine Valve'den çıktı…
Ve, Counter Strike Global Offensive. 2011 Yılında beta sürümü 2012 yılında tam sürümüyle çıkış yapan bu oyun devrim niteliğindeydi. Source oyun motorunun mekaniklerini ve görünümünü sonuna kadar kullanan bu kusursuz oyun oynayan herkesin beğenisini çekmeyi başarmıştı. Kitlesini de her geçen gün artırıyordu. Günden güne tüm dünya bu oyunu konuşmaya ve CS:GO server kiralamaya başladı. Bu dönemden itibaren e-sporu büyük oranda geliştirecek olan CS:GO çok büyük meblağlar ödül dağıtmaya ve birçok oyuncunun profesyonel oyuncu olmak için deliler gibi bu oyunu oynamasını sağladı. 1.6 da ki profesyonel oyuncularında CS:GO ya geçmesiyle en çok oynanan Counter Strike oyunu olmuştu bile. Herkes deliler gibi sunucu kiralıyor veya rekabetçi sunucularda oynuyordu. Şu anda da birçok oyuncunun CS:GO sunucu açma hayali vardır.

İşte tam da burada devreye biz giriyoruz. Keyubu bu hayalinizde yanınızda.

iletişim
Aklınızı bir şey mi kurcalıyor?

Seni canlı sohbette veya destek talebinde bekliyor olacağız.
Ayrıca ulaşabileceğiniz bazı destek kanallarımız;

Kiraladığınız CS2 Sunucusunda Herkese Düşük Ping Sunun!

Her CS2 server kiralayan kişinin hayali oyuncularına düşük ping sunmak ve onlara CS2'nun genel problemlerinden uzak lag, loss, var olmadan oyun performansı sağlamaktır. Bizler her aile üyemize tamamen Türkiye lokasyon cihazlar sunduğumuz için artık bu düşünceleriniz hayal değil. NVMe diskler ve son nesil işlemcilerle oyuncularınız bir an bile ateş ederken veya yürürken: ‘’Bu lag ne ya?’’ demeyecek. Tamamen optimize ve 5-20ms değerleri ile kafanız rahat bir şekilde hayalinizi gerçeğe çevirmenize destek oluyoruz.

csgo düşük ping türkiye lokasyon
csgo server yönetim paneli

CS2 Server Kiraladığımda Panelde Her Türlü Özelleştirmeyi Yapabilecek Miyim?

Tüm aile üyelerimize işlemci, disk, ram fark etmeksizin aynı arayüz mevcut panel sunmaktayız. Bu panelde de sunucunuzla ilgili anlık her türlü bilgiyi görebilir, kiraladığınız CS2 sunucunuzda dilediğiniz özelleştirmeyi yapabilir, konsoldan anlık sunucunuza komut gönderebilirsiniz. Oyun içi satın alınacak ögeler sunuyor iseniz bunları panel aracılığı ile kullanıcılarınıza sağlayabilirsiniz. Bunların dışında sunucunuzun anlık tüm tüketimlerini buradan öğrenebilirsiniz.

CS2 Sunucu Modları Nelerdir? Sunucumu Jailbreak veya Fun Sunucu Olarak Açabilir Miyim?

Sunucunuzun modunu web panelimize yükleyeceğiniz haritalar ve eklentiler ile siz belirlersiniz. Bu konuda sizlere bir kısıtlama sunmuyoruz. Dilediğiniz CS2 server haritasını ve CS2 sunucu eklentisini sunucunuza eklemenize olanak sağlıyoruz.

csgo pluginleri ve csgo modları
csgo dedicated ip

CS2 Server Kiralama İşlemimden Sonra Özel IP Adresi Alabilir Miyim?

Bünyemizdeki tüm aile üyelerimize özel farklı ip adresleri sağlıyoruz. A ve C Class bu ip adresleriyle projenize değer katabilirsiniz.

CS2 Sunucum Saldırıdan Etkilenecek Mi?
Aldığım Saldırılar Sunucuma Yansır Mı?

CS2 server kiraladığınızda herhangi bir saldırıdan korkmanıza gerek yok. Sunucunuza karşı kötü niyetli her işlem Firewall cihazlarımız tarafından anlık olarak engellenmektedir. Biz bu saldırıları siz ve oyuncularınız fark etmeden engelliyoruz. Güçlü bir uptime sunmak en büyük amacımız ve tüm aile üyelerimizin bu konuda memnuniyetine önem veriyoruz.

csgo ddos koruması

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Sunucularınız sistem tarafından otomatik olarak kurulmaktadır. Bu süre genelde çok kısa sürmektedir. Ancak mesai saatlerimiz dışında veya olası herhangi bir problemde sizlere sunucunuzun 24 saat içerisinde kurulacağı garantisini veriyoruz.

CS:GO serverınızın kaç tickrate olacağını tamamen size bırakıyoruz. Satın alımınızdan sonra web panelinizde 64 tickrate seçeneği de olacak 128 tickrate seçeneği de. Üstelik bu tickrate farkında sizlerden ücret de almamaktayız.

CS:GO server kiralama işlemlerinizde kullandığınız işlemciye hiçbir limit veya kısıtlama koymamaktayız. İşlemcinizin gücünü sonuna kadar hissedebilecek ve kullanabileceksiniz.

CS:GO sunucunuzdaki herhangi bir sorunda, yardım almak istediğiniz bir konuda veya aklınıza takılan bir soru hakkında bizlerden yardım ve destek alabilirsiniz.

CS:GO server kiralama işleminizi gerçekleştirmek için sizlere birçok ödeme yöntemi sunuyoruz. Bunlar: Kredi kartı, mobil ödeme, banka kartı ve havale/eft yöntemleridir.

yukarı çık