Minecraft sunucu kiralamak için, kendi minecraft sunucunuzu keyubu.com üzerinden bütçenize uygun olan paketi seçerek;

  • Anti Bot Sistemi
  • Anti DDoS/Firewall
  • Yüksek Performanslı Sunucular
  • Oyun İçi 7/24 Discord Üzerinden Teknik Destek

2018 Yılından beri birikmiş tecrübemizle birlikte sizlere verebilileceğimiz en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Geliştirdiğimiz müşteri panel ve network ekibimiz ile minecraft sunucuları arasında kesintisiz ve yüksek TPS oranlarına sahip olan sunuculara sahip olabilirsiniz. Sunucularımız Network uzamanlarımız tarafından 7/24 Mikrotik İnterface üzerinden takip edilip içeri herhangi bir şekilde temiz trafik harici bir flood/payload/bot paketi girildiği tespit edildiği an fixlenmektedir.
Bir çok hosting firmasında karşılaştığımız ram şişme gibi durumlara performans sunucuları adı altında verdiğimiz hizmet ile son veriyoruz.

Minecraft Sunucusu Nedir?

Sunucu Minecraft’ın olmazsa olmazıdır. Minecraft MiniGame’lerini oynamak için zorunludur (Her MiniGame hakkında yazı yazacağım ya da yazarlarımızdan biri yazacak.) fakat dilerseniz sunucularda hayatta kalma oynayabilirsiniz. Öncelikle MiniGame hakkında ufak bir bilgi vereyim. Minecraft’ın içerisindeki plugin’ler ile yapılan Minecraft’ın esasından ayrı oyunlardır. Sunucu sizin girip bu MiniGame’leri oynayabileceğiniz yerlerdir. Bu sunucuların Premium’lu ve Premium’suz türleri vardır (Premium hakkındaki yazıma gitmek için buraya ve Sunucu önerileriyle ilgili yazıma gitmek için buraya tıklayınız.). Sunucular esasında bir bilgisayardır. Sunucu bilgisayarları tarafından oluştururlar. Bu konuyla ilgili çok fazla bilgim olmadığı için bu konuyu atlıyorum. Sunucular hakkında daha fazla bilgiyi yazının devamında anlayacaksınız. Fakat bu sunucuların bir IP adresi vardır.

Minecraft Bot Koruması Nedir?

Minecraft sunucularını hedef alan flood olarak user giriş çıkışlarını yükselterek TPS oranını düşürüp sunucunuzu erişilemez hale getiren bir saldırı türüdür. Keyubu olarak geliştirdiğimiz network kuralları sayesinde bu saldırı ile gelen botları drop ederek sadece temiz trafiği içeriye almaktadır.

Minecraft Sunucu Nasıl Kurulur?