Keyubu Discord VDS örnek

Discord, oyuncuların en çok tercih ettiği, son zamanların en popüler yazılı & sesli sohbet platformları arasında başta geliyor. Discord ücretsiz olarak sunduğu sunucu, özel mesajlaşma, telekonferans, farklı lokasyon bağlantıları gibi birçok ücretsiz özellik ile oyuncuları ve sohbet etmek, zaman geçirmek isteyen kullanıcılara 2015 yılından beri hizmet ediyor. Oyuncuların en popüler iletişim platformu olan Discord’da sunucunuzu kaliteli bir şekilde ayarlamak, düzeni sağlamak ve diğer sunuculardan daha çok ilgi çekici gözükmek için Keyubu’nun desteği ile birlikte size Discord botları ve Discord botunuzun aktif olarak sunucunuzda bulunması için bir Discord VDSleri ile ilgili tüm bilgileri vereceğiz.

Discord VDS Nedir?

Discord VDS özel Discord botlarının barındırılması ve aktif olarak kullanılabilmesi için tercih edilen işlemcidir. Discord VDS hizmeti müşterilerimize Discord botunda bulunan moderasyon, eğlence, sohbet gibi özelliklerin kesintisiz hizmetini sunar. Discord VDSler sadece Discord botları için özel olarak kurulduğu için birden fazla Discord botu ekleyebilir, botunuzu veya botlarınızı hiçbir kesinti yaşamadan istediğiniz zaman kapatabilir, düzenleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Discord VDS Hizmetini Neden Tercih Etmeliyim?

Bir Discord sunucusu sahibiyseniz ve sunucunuzu büyütmek istiyorsanız, Discord botunuzu 7/24 aktif tutmak istiyorsanız, Discord VDS hizmetini satın alırken, Türkiye’nin en iyi Discord bot hizmeti veren ve Türkiye’nin en iyi Discord VDS hizmeti veren firması olan Keyubu’yu tercih etmelisiniz. Discord VDS hizmeti topluluğunuzu daha iyi hale getirmek, üyelerinizin moderasyon, eğlence ve sohbet gibi eylemlerini kolaylaştırmak ve daha eğlenceli hale getirmek için gereklidir.

Discord VDS hizmetini neden kullanmalısınız:

Sunucularınızı;

– Xeon X56 veya E5 Serisi, 4 Çekirdek İşlemciler ile sizin için kuralım.
– 1/2/4 GB, DDR3 1600MHZ RAM ile kesintisiz hizmeti size tattıralım.
– Sunucularınıza 25/30/35 GB, SSD Disk ile doya doya botunuzu hazırlayın.
– Limitsiz, Aylık Trafik ile sitenize giriş çıkış yollarını açalım.
– %99 Uptime, 7/24 Kesintisiz Discord Botu ile sizin için hazır bir bot kuralım.
– Discord botlarınız için hazırladığımız özel İşletim Sistemi ile

kaliteyi zirvede yaşayın.

Müşterilerimize Neden Discord VDS Kiralama Hizmeti Öneriyoruz?

Keyubu.com olarak Discord VDS hizmeti önermemizin nedeni, Discord sunucularını gündeme göre geliştirmek ve Discord VDS, Discord bot konusunda kalitesiz hizmet almasını önlemek için öneriyoruz. Discord VDS sunucuları yapılacak işlem ne olursa olsun, eklenecek bot ne olursa olsun yüksek performanslı ve kesintisiz bir şekilde işlemli gerçekleştirdiği için tercihimiz ve sizlere Keyubu.com olarak önerimizdir.

Discord VDS kiralama hizmeti, fiyat performans açısından en verimli paketlerimiz arasındadır. Keyubu.com’un Discord alanında hazırladığı özel sistemler ve Discord bot konusunda verdiği destekler müşterilerimizin projelerine özel Discord hizmetleri geliştirmektedir.

discord bot

Discord Bot Nedir?

Discord bot, çoğunlukla Discord clientında kullandığı node.js yazılım dilini kullanarak hazırlanan ve Discord’un verdiği API/Token sistemleri ile birlikte Discord VDS hizmetinde hazırladığınız algoritmaya göre istediğiniz gibi yapılandırdığınız botu aktif edip, Discord sunucularınıza davet ederek kullanabileceğiniz robot kullanıcıdır.

Keyubu.com üzerinden en ucuz Discord VDS / Discord bot sunucusunu 15₺ den başlayan fiyatlar ile kiralayabilirsiniz.

Sizler için özel hazırladığımız Discord VDS hizmetlerinde bulunan Discord sistemiyle node.js, quick.db modülleri yüklü gelen ve hiçbir zorlukla karşılaşmayacağınız Discord botunuzu 7/24 aktif olarak tutabilirsiniz.

Keyubu.com olarak sizler için yüksek performanslı ve ekonomik Discord VDS paketleri hazırladık. Siz değerli müşterilerimizin hiçbir zorlukla karşılaşmaması için özel yapılandırılan paketler ile birlikte Discord sunucularına özel network optimizesi de sağlamaktayız, bu şekilde 7/24 kesintisiz ve yüksek uptime oranlarımız sayesinde botlarınızı aynı doğrultuda kesintisiz olarak aktif/online tutabileceksiniz.

Kaliteli hizmet vermeyi hedef ve misyon edinmiş ekibimiz ve bir problem yaşadığınızda kolay bir şekilde hem Discord hem de site üzerinden iletişime geçebileceğiniz teknik desteğimiz ile hizmetinizdeyiz.

Discord Bot VDS hizmetimiz sayesinde botlarınızı Türkiye lokasyonda en düşük ping durumu ile 7/24 aktif tutabileceğiniz tek sağlayıcı.

Keyubu.com

NPM Modül Nasıl Kurulur

Linux sistemlerde ssh windows sistemlerde ise powershell veya cmd üzerinden,

$ npm install <KURACAĞINIZ PAKETİN İSMİ>

Github üzerinden paket kurulumu,

$ npm install https://github.com/indexzero/forever/tarball/v0.5.6

tar.gz den paket kurulumu,

$ npm install ./package.tgz
sss

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Discord VDS Kiralama Hizmetini Nasıl Satın Alabilirim?

Keyubu.com üzerinden yüksek performanslı ve ekonomik Discord VDS kiralama hizmetini satın almak için Keyubu.com’un satış sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Discord VDS kiralama hizmetleri aylık 15 ₺’den başlayan fiyatlar, yıllık ise özel fiyatlar ile sizlerin hizmetinizde.

Discord VDS Kiralama Hizmeti Siparişim Ne Zaman Aktif Edilir?

Discord VDS kiralama hizmetini tercih edip satın aldığınız hizmetler kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız durumunda en geç 1 saat içerisinde kurulup sizlere teslim edilmektedir.

Keyubu.com DiscordVDS hizmetini kullanan tüm müşterilerimiz için Türkiye lokasyon, Xeon X56 veya E5 Serisi 4 çekirdekli işlemciler, 1/2/4 GB DDR3 1600MHZ RAM, 25/30/35 GB SSD Disk, Limitsiz Aylık Trafik, %99 Uptime 7/24 Kesintisiz Discord Botu, Özel İşletim Sistemi, ilgili ekibimiz ve daha birçok hizmetimiz ile avantaj sağlamaktayız.

Discord VDS sunucunuza 7/24 kesintisiz ve yüksek performanslı bir şekilde sahip olmak istiyorsanız Keyubu.com’dan Discord VDS kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. Kaliteli hizmet vermeyi hedef ve misyon edinmiş ekibimiz ve bir problem yaşadığınızda kolay bir şekilde hem discord hem de site üzerinden iletişime geçebileceğiniz teknik desteğimiz ile hizmetinizdeyiz.


– Aklınıza takılanları bize canlı destek veya discord üzerinden sormaktan çekinmeyin bir tık uzağınızdayız!

BKNZ: keyubu.com/discord-bot-sunucusu-kirala/