Keyubu Ryzen örnek

Ryzen VDS Nedir?

Ryzen VDS yüksek performans gerektiren projeler veya oyun sunucuları için tercih edilen işlemcidir. Ryzen VDS hizmeti müşterilerimize akıcı bir sunucu deneyimi sunar ve müşterilerimizin tek odaklı fazla güç talep eden projelerinde onlara aynı anda çeşitli işlemleri yapabilme özgürlüğü tanır. Performans verimliliği GHz’in artması ile yani çekirdek saat hızının artması ile sağlanır. Ryzen VDS sunucuları çekirdek sayısını sabit tutarak, E5 sunucuları veya Xeon sunucularına kıyasla daha yüksek performans sağlar.

Ryzen VDS Hizmetini Neden Tercih Etmeliyim?

Ryzen, AMD tarafından üretilen bir işlemci serisidir. Kendisine rakip diğer işlemci markalarına kıyasla Ryzen yaptığı başarılı girişimler sayesinde bilgisayar firmalarının daha çok tercih ettiği işlemcilerden biri olmuştur. Keyubu.com olarak Ryzen VDS hizmetinde isteğinize göre Ryzen 9 3900X VDS veya Ryzen 9 5900X kullanıyoruz.

Ryzen VDS kiralama hizmetinin en temel farkı, döngü hızı ve çekirdek farkıdır. 12 ve 16 çekirdekli Ryzen işlemcileri ile saniyede yapılan döngü sayısının fazla olması diğer işlemcilere göre Ryzen VDS hizmetinin daha fazla tercih edilmesini sağlıyor.

Ryzen VDS hizmetini neden kullanmalısınız:

  1. Türkiye lokasyon ile tüm sunucularınızı Türkiye’de barındırın.
  2. DDOS koruması ile yurt dışı 1 TBit, yurt içi 50 GBit korumaya sahip olun.
  3. 1 GBit internet servisi ile hızlı internet servisine sahip olun.
  4. Hızlı sistemler için caching servisleri.
  5. Yüksek hızlı SSD diskler ile sunucularınızda daha hızlı hizmet.
  6. Yük dengeleme servisleri hızlı veri yazıp okutma.
  7. Hızlı ve otomatik kurulum.
  8. Yönetilebilir sunucu paneli ile uzak masaüstünü kullanmadan sunucunuza erişin.

Müşterilerimize Neden Ryzen VDS Kiralama Hizmeti Öneriyoruz?

Keyubu.com olarak Ryzen VDS hizmeti önermemizin nedeni, AMD’nin Ryzen işlemcisinin nasıl performans göstermesi gerektiğini ve müşterilerin yorumlarına dikkat ederek Ryzen’dan ne beklediklerini temele alarak geliştirdikleri için öneriyoruz. Ryzen VDS sunucuları yapılacak işlem ne olursa olsun yüksek performanslı bir şekilde işlemi gerçekleştirdiği ve sıvı soğutma sistemi ile makine sıcaklıklarını minimum seviyede tuttuğu için tercihimiz ve sizlere Keyubu.com olarak önerimizdir.

Ryzen VDS kiralama hizmeti, fiyat performans açısından en verimli paketlerimizden arasındadır. Keyubu.com’un Firewall ve Network Management sistemlerinde yaptığı geliştirmeler Mikrotik RouterOS ve Türknet partnerliği ile birlikte L3 – L4 ataklarına ve müşterilerimizin projelerine özel firewall savunma sistemleri geliştirmektedir.

Ryzen VDS Kiralama Hizmetini Nasıl Satın Alabilirim?

Keyubu.com üzerinden yüksek performanslı ve ekonomik Ryzen VDS kiralama hizmetini satın almak için Keyubu.com’un satış sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ryzen VDS kiralama hizmetleri aylık 50 ₺, yıllık ise 10 aylık fiyatına sizlerin hizmetinizde.

Satış sayfasında belirttiğimiz gibi ihtiyacınıza göre Ryzen 9 3900X VDS veya Ryzen 9 5900X VDS hizmetlerimizden tercihiniz olanı sipariş ekranında not düşebilirsiniz, bizlerde sizin için o Ryzen VDS hizmetinin kurulumunu gerçekleştiririz.

Ryzen VDS Kiralama Hizmeti Siparişim Ne Zaman Aktif Edilir?

Ryzen VDS kiralama hizmetini tercih edip satın aldığınız hizmetler kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız durumunda en geç 1 saat içerisinde kurulup sizlere teslim edilmektedir.

Keyubu.com Ryzen VDS hizmetini kullanan tüm müşterilerimiz için Türkiye lokasyon, yurt dışı 1TBit, yurt içi 50GBit DDOS koruması, 1GBit internet hattı, caching servisleri, SSD ve NVM disk hizmetleri gibi birçok avantaj sağlamaktayız. Ryzen VDS sunucunuza 7/24 kesintisiz ve yüksek performanslı bir şekilde sahip olmak istiyorsanız Keyubu.com’dan Ryzen VDS kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. Kaliteli hizmet vermeyi hedef ve misyon edinmiş ekibimiz ve bir problem yaşadığınızda kolay bir şekilde hem discord hem de site üzerinden iletişime geçebileceğiniz teknik desteğimiz ile hizmetinizdeyiz.