Keyubu Performans sunucu örnek

Günümüzün gelişlen teknolojisi ile işlemciler daha fazla işlem gücüne sahip olmaya başladılar. Sunucular için üretilmiş olan XEON işlemcileri çok çekirdekli oluması ile bilinsede tek sanal çekirdekten daha fazla performans almak için i9 & ryzen 9 gibi desktop işlemciler kullanmanız performans açısından daha avantajlı olmanızı sağlayacaktır.

Peformans vds / sunucuları oyunlarda adından görüceğiniz üzere yüksek performans almanızı sağlamak için oluşturduğumuz bir pakettir. Paket içerisinde İ9 VDS ve Ryzen VDS şeklinde 2 tür işlemcimiz mevcuttur. Minecraft sunucuları için yüksek tps garanti ve diğer oyunlar için ise düşük ms yüksek performans garantisi ile verdiğimiz bu hizmetten gayet ucuz diyebileceğiniz fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Keyubu Performans sunucu örnek 2

Sunuculara gerekli bakımlar düzenli olarak sağlanmadığında performans kaybı hatta disklerde olabilcek bir problemde veri kaybı gibi durumlarla karşılaşılabilinir. Biz bu problemleri yaşamamak ve sizlere kaliteli hizmet vermek için fiziksel olarak sunucuların sağlık durumunu takip edip gerekli bakımları düzenli olarak yapmaktayız.

Sunucularımızın düzenli olarak bakımları yapılmaktadır discord sunucumuza katılarak duyurular kanalından işlemleri takip edebilirsiniz.

discord.keyubu.com