kampanya Yıllık satın alımlarda 10 ay öde 2 ay ücretsiz kullan!

Garry’s Mod Sunucu Kirala

Garry's Mod için en uygun Web Panel çözümlerimiz ile sorunsuz sunucunuzu kurun ve oynamaya başlayın!

Garry's Mod (GMOD) Nedir?

Garry's Mod tıpkı türevi oyunlar gibi başlangıçta Half-Life 2 için yapılmış bir oyun modudur. Ancak bu mod diğer modlardan farklı olmak üzere içinde yaratıcılık ve eğlence adına birçok içerik barındırıyor. GMOD sizlere oyun içi ögeler ile birçok şey yaratabilme imkanı sunuyor. Üstelik bunu da tamamen sizlerin hayal gücüne bırakıyor. 2005 yılında Garry Newman tarafından geliştirilen ve kullanıcılara sunulan bu oyun modu, başlangıçta günümüzden oldukça daha küçük çaplıydı. Steam üzerinden şu anda satın alabildiğiniz Garry's Mod'un şu anki sürümü ise 13. Ancak şu bilgiyi de vermeden geçmeyelim: GMOD oyununun çoğu modunu oynayabilmek için Counter Strike: Source, Half Life 2, Team Fortress 2 gibi oyunları kütüphanenizde bulundurmanız gerekiyor. Oyunda arkadaşlarınız ile birlikte yapabileceğiniz birçok içerik bulunmakta. Bunlardan en popüleri sunucularda mevcut olan Roleplay (RP) sunucuları. Tabii bunlar dışında creative olarak elinizdeki imkanlarla bir şeyler spawnlayıp kendinize bir üs bile yapabilirsiniz.

keyubu discord sunucusu
Discord Topluluğuna Katıl

Keyubu Discord topluluğuna katılmayı unutma!

Sunucuya Katıl
gta 5 sunucu sınırsız slot
Slot Sınırı Yok

Tüm ürünlerimizde slot sayısı sınırsızdır. İsterseniz ilk paketi isterseniz son paketi alabilirsiniz, slot kontrolü tamamen sizin elinizde!

keyubu web panel
Kullanım Kolaylığı

Web panel bağlantısı ile herhangi bir ek programa gerek olmadan sunucunuzu yönetebilmektesiniz. Web panel kolaylığı ile tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Paketini Dilediğin Şekilde Oluştur

Rust sunucunun ihtiyacını karşılayacak paketinin özelliklerini sen seç ve paketini oluştur. Karar ver ve satın al. Profesyonel hizmet seni bekliyor.

gmod panel

Web Panel GMOD Sunucu

 • cpu Intel Xeon E5 2699 v4 Ayarlanabilir Çekirdek
  10 GHz'e Kadar
 • cpu DDR4 RAM Ayarlanabilir Ram
  12 GB RAM'e Kadar
 • cpu NVME SSD Disk Ayarlanabilir Disk
  50 GB Disk Alanına Kadar
 • cpu DDOS Koruması Ücretsiz DDOS Oyun Özel Korumabilgi
Pterodactyl Panel

Garry's Mod Yönetim Panelinin Özellikleri

GMOD Web Paneli ile GMOD sunucunuzu kolay bir şekilde yönetin ve Garry's Mod sunucunuzu en üste taşıyın. Pterodactyl alt yapısı ile modern bir yönetime ulaşın.

 • Hızlı ve Basit Kullanım Arayüzü
 • Konsol Yönetimi
 • Dosya Yöneticisi
 • Zamanlanmış Görevler
 • Sunucu Başlatma Scripti
 • Özelleştirilmiş Ayarlar
 • Otomatik Kurulum
 • Anlık Kullanım Grafiği
Web Panel Kurulum Otomasyonu

Satın aldığınız paketin ve sunucu dosyalarının kurulması için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Ödemeyi yaptıktan hemen sonra hizmetiniz aktif ve erişilebilir olackatır. Tek yapmanıza gereken hizmet içerisindeki bilgilendirmeleri okumanızdır.

otomatik kurulum web panel

Garry's Mod (GMOD) Server Kiralama Nasıl Yapılır?

Öncelikle Garry's Mod tamamen eğlence ve yaratıcılığınızı ortaya koyma odaklı bir oyun olduğu için bir arkadaş topluluğu ile oynandığında çok daha eğlenceli olacaktır. Bu sebeple birçok oyuncu Garry's Mod sunucu kiralama işlemi yapıyor. Ancak söylediğimiz gibi oyun sadece bununla da kalmamakta. Mesela oyunda yıllardır oynanan bir oyun modu var o da Roleplay (RP) sunucu modu. Bu mod tıpkı diğer Roleplay sunucularında olduğu gibi çoğunlukla gerçekçilik barındırıyor. Bu da zorluk derecesi olarak ikiye ayrılıyor: Birincisi Lite-RolePlay; bu modda fazla bir gerçeklik mevcut değil. Daha çok eğlenme ve güzel vakit geçirmek üzerine kurulu. Kendinize ait bir şeyler yaratıp başka oyuncularla gerçeklikten uzak oyunun sınırlarını zorlayan eğlenceli şeyler yapabilirsiniz. İkincisi Serious RolePlay; Bu oyun modu daha çok gerçekliğe dayalı ve gerçek hayatta başınıza gelen bir olaya nasıl tepki verirseniz sizden kısacası aynısını beklemekte. Örnek verirsek; gerçekte karşınızda beş kişinin size silah doğrulttuğunu gördünüz, gülüp üzerlerine mi saldırırdınız yoksa; korkarak onların taleplerini yerine mi getirirdiniz? Tabii ki hepimiz ikinci seçeneği seçerdik. Bu sunucularda sizden bu tarz gerçekçi tepkiler bekleniyor ve birinci tarzda oyuncular yasaklanmayla karşılaşıyor. Bu arada bu Role Play terimleri sadece GMOD'a özel değil. Tıpkı Garry's Mod gibi çoğu oyunda server kiralama işlemi yapıp bu tarz sunucu açan herkesin bu terimleri öğrenmesinde fayda var. Bunlar dışında oyun içerisinde özelleştirilmiş birçok RP ve oyun modu da mevcut; Gerek korku mapleri olsun gerek DarkRP gerekse de katil polis modlarıyla vaktinizin çoğunu bu oyunda geçirebilirsiniz.

Keyubu Nasıl Garry's Mod Sunucumda Bu Kadar Düşük Ping Garantisi Veriyor?

Öncelikle bizler tamamen Türkiye lokasyon olduğumuz gibi; aynı zamanda Türkiye’nin en çok nüfusa sahip şehri İstanbul’da barınmaktayız ve hattımız bu şehirde. Bu sebepten birçok oyuncuya merkez olan bu şehir genel olarak oyuncularınıza çok düşük ping değerleri sunacaktır.

Garry's Mod Sunucusu Kiraladıktan Sonra Bana Yardımcı Oluyor Musunuz?

Öncelikle bir aile üyemizde en değer verdiğimiz şeylerden birisi onun memnuniyeti ve bizlerle bağını sürdürmesi. Bu sebeple: Size satın alım öncesi ve satın alım sonrası sunucu kiralama işlemlerinizde anlık olarak istediğiniz zaman yardımcı olabiliyoruz. Aklınıza takılan bir soru, sunucunuzla ilgili bir sorun veya sormak istediğiniz herhangi bir şeyde bizlere destek talebi açabilirsiniz.

iletişim
Aklınızı bir şey mi kurcalıyor?

Seni canlı sohbette veya destek talebinde bekliyor olacağız.
Ayrıca ulaşabileceğiniz bazı destek kanallarımız;

Peki Siz Garry's Mod Sunucunuza İstediğiniz Eklentiyi Yükleyebilir Misiniz?

Bunun cevabı kısaca "tabii ki de evet." Nasıl olacağı konusuna gelirsek: Web panel hizmeti sunduğumuz tüm aile üyelerimizin yapabildiği gibi siz de Garry's Mod server kiralama yaptıktan sonra istediğiniz eklentiyi sunucunuza yükleyebilirsiniz ve o modu sunucunuzda sorunsuz bir şekilde oynatabilirsiniz.

gmod eklenti ve mod yükleme
gmod düşük ping ve ddos koruması

Garry's Mod Sunucu Kiralama İşlemimden Sonra Ping Değerlerim Nasıl Olacak? Saldırılardan Korunabilecek Miyim?

Tüm cihazlarımız Türkiye lokasyon veri merkezinde barınmaktadır. Hiçbir cihazımızın barındırmasını yurt dışında yapmamaktayız. Bu sebeple de oyuncularınızın ping değerleri oldukça düşük olacaktır. Bunun sonucu olarak sizler de düşük ping ve lag, loss sorunu olmadan GMOD sunucusu açtığınız için kullanıcılar ve Garry's Mod sunucu kitlesi tarafından daha çok tercih edileceksiniz.

Bir diğer hususa gelecek olursak; sizlerin saldırılarını anlık olarak Firewall cihazlarımız ile fixlemekteyiz. Bu sebeple herhangi bir saldırıyı siz henüz fark etmeden biz kendi içimizde üstesinden geliyor ve sizlere yansıtmıyoruz.

Garry's Mod Serverımı Kiraladıktan Sonra Oyuncu Slotunu Dilediğim Zaman Arttırabilir Miyim?

Sizlere herhangi bir slot kapasitesi (kısıtlaması) sunmuyoruz. Bu sebeple bir slot sınırınızda yok. Sunucunuza ne kadar oyuncu sokacağınız projenizin büyüklüğüne ve paketinizin gücüne göre size kalmış. Hiçbir aile üyemizi bu konuda kısıtlamıyoruz.

gmod sınırsız slot

Garry’s Mod Sunucum İleride Bana Yetmezse Özelliklerini Yükseltebilir Miyim?

Tabii ki ilk başta aldığınız özellikleri nasıl seçtiyseniz ileride de sunucu özelliklerinizi yükseltebilirsiniz. Garry’s Mod sunucunuzun oynattığınız oyuncuya veya projenize yetersiz kaldığını düşünüyorsanız bizlerle anlık iletişime geçerek RAM, SSD Disk veya Core (yani çekirdek) gibi değerlerinizi yükselttirebilirsiniz. Bu güncellemelerle birlikte her kitleyi kaldırabilecek bir sunucu elde edebilirsiniz. Bunlar tamamen sizin elinizde.

gmod paket yükseltme
gmod mod paketleri

Sunucularınız Garry's Mod'un Her Modunu Destekler Mi?

Sizlere sunmuş olduğumuz cihazlar seçeceğiniz RAM, Disk ve Core miktarına göre her modu rahatlıkla açacaktır. Sizlere sunucularınızı vanilla olarak sunduğumuz için içerisine yükleyeceğiniz eklentileri ve açacağınız modu da size bırakmaktayız. Yani bu sunucular her modu destekleyebildiği gibi hangi modu oynatmak istediğiniz de sizin hayal gücünüze kalıyor.

Garry's Mod Sunucusu Satın Aldığımda Kullanacağım Web Panelde Neler Var?

Size sunduğumuz web panel Garry’s Mod sunucu kiraladıktan sonra her türlü özelleştirmeyi ve anlık olarak oyuna müdahale etmenizi sağlayacaktır. Buradan dilerseniz sunucunuzdaki oyuncuları yönetebilir, anlık olarak konsola komut gönderebilir, sunucunuzun değerlerini kontrol edebilir, oyun içi satın almaları teslim edebilir ve daha birçok şeyi yapabilirsiniz.

gmod web panel

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Sunucunuzun teslimatı bizler tarafından otomatik sağlanmaktadır. Bu süreç genelde çok kısa sürmektedir. Ancak; mesai saatleri dışı ve özel günler sebebi ile sizlere verdiğimiz resmi süre: Maksimum 24 saattir.

Evet sizlere sunduğumuz web panelde her eklentiyi yükleyebildiğiniz gibi, her modu da oynatabilirsiniz. Aynı zamanda bu alandan sunucunuzla ilgili her içeriğe ulaşabilir, özelleştirmeyi yapabilir, anlık kontrol sağlayabilir, sunucunuza komut gönderebilir, oyuncuların ne yaptığını görebilir, (varsa) oyun içi satın alımları yönetebilir ve tüketimlerinize bakabilirsiniz.

Sağ alt kısımda bulunan "Canlı Destek" alanından bizlere kafanızdaki herhangi bir soruyu yöneltip çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Sizler için buradayız.

Teknik bir sorununuzda sizlerin yanınızdayız. Aynı zamanda herhangi bir sorununuzda da bizlere destek talebi açabilirsiniz.

Bizlerden Garry’s Mod sunucusu kiralamak için kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri: Kredi kartı, havale/eft, banka kartı ve mobil ödeme.

yukarı çık